INFOLINIA
+48 509 160 000
info@dsconstruction.pl
Śledź nas:
Jesteśmy developerem z bogatym doświadczeniem w branży.
Współpracujemy z najlepszymi projektantami i architektami. Wykorzystujemy tylko sprawdzone, najlepsze technologie.
Dogodne lokalizacje, funkcjonalne projekty, najwyższa jakość, ekologia oraz solidne wykonanie − to najważniejsze zalety naszych inwestycji.
Galerie handlowe
Mieszkania / Apartamenty
Jasna

SKIERNIEWICE ul. Jasna

Sześć mieszkań w zabudowie jednorodzinnej szeregowej w Skierniewicach przy ulicy Jasnej.

Więcej informacjiMickiewicza 14

APARTAMENTOWCE − SKIERNIEWICE ul. Mickiewicza 14

NAJLEPSZA LOKALIZACJA W MIEŚCIE! Piękne, nowoczesne i ekologiczne osiedle. Apartamentowce z garażami podziemnymi, tarasami, windami, ogródkami, piwnicami i pomieszczeniami na rowery, wózki dziecięce i wózki inwalidzkie. Budynki wykonane z najlepszej jakości materiałów. Teren ogrodzony.

Więcej informacjiSKIERNIEWICE Wiosenna IV

Przedmiotowe Przedsięwzięcie Deweloperskie, polegające na budowie 20 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej realizowane jest w Skierniewicach przy ulicy Wiosennej, obręb 2, gmina Skierniewice M., powiat M. Skierniewice, województwo łódzkie.

Więcej informacji

SKIERNIEWICE Sobieskiego 16

Piękne, nowoczesne i ekologiczne osiedle. Budynek mieszkalny wielorodzinny, z garażem podziemnym, wykonany z najlepszej jakości materiałów. Cztery kondygnacje. Każde mieszkanie z pieknym balkonem. Teren zielony. Tylko 30 minut od Warszawy.

Więcej informacjiGRODZISK MAZOWIECKI

Budynek 4 kondygnacyjny o bardzo nowoczesnej i przyciągającej wzrok bryle w formie galerii handlowej na 2 kondygnacjach (Parter i I Piętro) oraz 2 kondygnacjami mieszkalnymi (II piętro i III piętro - luksusowe mieszkania z klimatyzacją oraz windami od garaży do ostatniego piętra) i garażami podziemnymi.

Więcej informacji

SKIERNIEWICE Bielańska 11

Przedmiotowe Przedsięwzięcie Deweloperskie, polegające na budowie 5 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej realizowane jest w Skierniewicach przy ulicy Bielańskiej 11, obręb 3, gmina Skierniewice M., powiat M. Skierniewice, województwo łódzkie, o łącznym obszarze 0,1776 ha.

Więcej informacji